******** DURAĞAN KÜLTÜR VE TANITIM SİTESİ *********

SON YORUMLAR

İşkur Nihai Listeler Açıklandı.
FacebookGoogle könyvjelzőTwitterJP-Bookmark

 

Kura Usulü ile Sinop Genelindeki Orman İşletme Müdürlüklerine personel alımı İşkur aracılığı ile ilana çıkmış,başvurular 02/08/2012 tarihinde sona ermişti.

Başvurular sonucunda nihai listelerde oluştu. Aşağıda isimleri bulunanlar 14/08/2012 tarihinde Sinop Orman İşletme Müdürlüğü Halkla İlişkiler Binasında Saat: 10.00-11.00 arasında çekilecek kuraya hak kazandı.

 

KURAYA TABİ OLARAK KAMU TALEBİNDE GÖNDERİLENLER LİSTESİ

Talebi Alan Ünite Adı

 

SİNOP ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ

Talebi Veren Kurum Adı

 

SİNOP ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ***

Talebin Statüsü (Normal, özürlü, eski hükümlü, terör mağduru) : Normal

Meslek Adı ve Kodu

 

8332.02 - Şoför-Yük Taşıma

İstenen İşgücü Sayısı

 

4

Kura Tarih ve Saati

 

-

 

KURAYA TABİ OLARAK KAMU TALEBİNDE BAŞVURANLAR LİSTESİ

Sıra No

Adı Soyadı

Baba Adı

Eğitim Durumu

1

ABDULMUTTALİP OĞUZ

ADİL

Önlisans

2

ALAETTİN BIYIKLI

ALİ

Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

3

ALİ BULUT

OSMAN

ilköğretim

4

ALİ ÖZTÜRK

AHMET

ilköğretim

5

BAYRAM GÖKÇEBAŞ

MUSTAFA

Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

6

BAYRAM SARI

İZZET

Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

7

EMRULLAH GÜLMEZ

MUSTAFA

Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

8

ERCAN AKKAYA

OSMAN

Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

9

ERCAN GÜRCÜ

MEHMET

ilköğretim

10

EVREN ATEŞ

YUSUF

Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

11

FATİH KOCABAŞ

KAZIM

ilköğretim

12

FATİH KUZULUK

FAZLI

Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

13

HAKAN MAVİŞ

HÜSEYİN

Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

14

HAMİT KELEŞ

TALAT

Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

15

HASAN KAHRAMAN

MEHMET

Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

16

HASAN ÖZEL

HALİT

ilköğretim

17

HİKMET DEMİRPENÇE

KAMİL

Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

18

HÜSEYİN EKER

MURAT

ilköğretim

19

HÜSEYİN MAVİŞ

HAMDİ

ilköğretim

20

HÜSEYİN MUSLUOĞLU

CEMAL

Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

21

KAZIM YILDIRIM

CELAL

Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

22

KÜRŞAD ÇAMPAŞALI

AHMET

Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

23

MEHMET DOĞAN

MEHMET

ilköğretim

24

MEHMET KAYA

YUSUF

ilköğretim

25

MEHMET ÖZ

HAKKI

Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

26

MUHAMMET SANCAKTAR

MEHMET

Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

27

MUSTAFA KELEŞ

KASIM

ilköğretim

28

MUSTAFA KORKMAZ

HALİM

ilköğretim

29

MUTLU YAVUZ

EMRULLAH

Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

30

OSMAN ERCAN

MUSTAFA KAMİL

ilköğretim

31

OSMAN GÜRDAMAR

ABDULLAH

Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

32

OSMAN SALİH GÜZELOĞLU

HÜSEYİN

Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

33

ÖMER BULUT

MEHMET

Önlisans

34

RAMAZAN GÜNEYSU

SELAHATTİN

ilköğretim

35

RAMAZAN KARABACAK

HASAN

Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

36

RAMAZAN SARIÇOBAN

MUSTAFA

Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

37

RECEP KÖSE

İSMET

ilköğretim

38

RECEP BURAK AKBEY

MEHMET

ilköğretim

39

SALİH ERDOĞAN

SATILMIŞ

Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

40

SEMAVİ KÖSEBEY

AGİF

Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

41

SEZAİ GÜMÜŞ

KADİR

ilköğretim

42

SÜLEYMAN KARABEY

ABDULLAH

Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

43

ŞERAFETTİN AKCAOĞLU

KAZIM

Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

44

ŞUAYİP CANSIZOĞLU

MEHMET

ilköğretim

45

ŞÜKRÜ MUSLU

MUSTAFA

Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

46

TAYYİP ESER

İSMAİL

ilköğretim

41

YILMAZ GÜVEN

AHMET

Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

48

YUNUS CAN

MUSTAFA

ilköğretim

49

YUSUF ESER

İBRAHİM

ilköğretim

50

YUSUF SARIÇOBAN

MUSTAFA

ilköğretim

51

ZÜBEYİR ÖZTÜRK

MAHİR

ilköğretim

 

 

 

KURAYA TABİ OLARAK KAMU TALEBİNDE GÖNDERİLENLER LİSTESİ

Talebi Alan Ünite Adı

 

SİNOP ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ

Talebi Veren Kurum Adı

 

SİNOP ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ***

Meslek Adı ve Kodu

 

8332.09 - Ağır Kamyon Şoförü

İstenen İşgücü Sayısı

 

2

Kura Tarih ve Saati

 

-

 

KURAYA TABİ OLARAK KAMU TALEBİNDE BAŞVURANLAR LİSTESİ

Sıra No

Adı Soyadı

Baba Adı

Doğum Yeri

Doğum Tarihi

Eğitim Durumu

1

ABDULKADİR DOĞAN

YAHYA

DURAĞAN

15.08.1984

ilköğretim

2

ABDULKADİR OKTAY

ŞABAN

ANKARA

07.05.1975

Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

3

ALATTİN BULUT

FİKRET

DURAĞAN

12.10.1976

ilköğretim

4

AYHAN TEKBIYIK

ŞÜKRÜ

DURAĞAN

01.01.1978

ilköğretim

5

BARIŞ KADİR ERDOĞDU

ADNAN MENDERES

DURAĞAN

13.11.1983

ilköğretim

6

BİROL ELKOVAN

NURİ

DURAĞAN

02.05.1981

ilköğretim

7

CEMİL ÖZTÜRK

CEMİL

DURAĞAN

15.05.1988

ilköğretim

8

ERDOĞAN AYDIN

YAŞAR

DURAĞAN

25.11.1985

ilköğretim

9

EYÜP ÇALIŞKAN

EMİN

VEZİRKÖPRÜ

01.09.1988

ilköğretim

10

FAHRİ ADIGÜZEL

YUNİS

BOYABAT

26.11.1982

Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

11

FATİH DEMİROĞLU

HASAN

DURAĞAN

20.10.1983

ilköğretim

12

FAZLI KOCA

MEHMET

HAVZA

24.02.1974

ilköğretim

13

FİKRET KARA

HASAN

DURAĞAN

15.06.1974

ilköğretim

14

HALİM GÖÇMEN

ŞAHİN

DURAĞAN

22.01.1980

Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

15

HARUN KARA

ŞABAN

DURAĞAN

14.11.1984

Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

16

HASAN KARADEMİR

BESİMİ

DURAĞAN

27.03.1987

Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

17

HÜSEYİN KARADEMİR

BESİMİ

DURAĞAN

01.12.1984

ilköğretim

18

MAHMUT MURAT HIZARCI

HASAN

DURAĞAN

26.05.1979

ilköğretim

19

MECİT ÖZASLAN

HÜSEYİN

DURAĞAN

08.11.1976

Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

20

MEHMETÇELİK

MEHMET

DURAĞAN

25.02.1975

ilköğretim

21

MEHMET MUSLU

AHMET

DURAĞAN

05.05.1974

ilköğretim

22

METİN AKBEY

OSMAN

DURAĞAN

21.04.1976

Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

23

METİN BAŞ

MAHİR

DURAĞAN

15.09.1987

ilköğretim

24

MUHAMMETÇELİK

MURAT

DURAĞAN

14.04.1976

ilköğretim

25

MUSTAFA BÖCEK

ALİ

DURAĞAN

07.04.1972

ilköğretim

26

MUSTAFA UYSAL

YAKUP

DURAĞAN

11.03.1989

Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

27

MUTLU YİĞİT

MEHMETALİ

DURAĞAN

10.05.1979

ilköğretim

28

ORHAN ÇALIŞKAN

CEMAL

VEZİRKÖPRÜ

30.08.1983

ilköğretim

29

RAMAZAN DOĞAN

YAHYA

DURAĞAN

05.05.1982

Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

30

REMZİ YÖKSU

MUSTAFA

DURAĞAN

01.01.1974

ilköğretim

31

SEÇKİN DEMİROĞLU

YILMAZ

DURAĞAN

20.04.1977

ilköğretim

32

UMUTAYDOĞAN

AHMET

DURAĞAN

17.01.1972

ilköğretim

33

YUNUS EMRE İLİK

RAMAZAN

BOYABAT

05.03.1986

Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

34

YUSUF ÖZTÜRK

AHMET

DURAĞAN

01.02.1988

ilköğretim

35

YUSUFYURDAGÜL

DURSUN

DURAĞAN

16.11.1980

ilköğretim

 

 

kura usulü ile sinop genelindeki orman işletme müdürlüklerine alınacak personellerin  başvuruları tamamlandı.Başvurular sonucunda oluşan nihai listeler yayınladı.

 

KURAYA TABİ OLARAK KAMU TALEBİNDE GÖNDERİLENLER LİSTESİ

Talebi Alan Ünite Adı

 

SİNOP ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ

Talebi Veren Kurum Adı

 

SİNOP ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ***

Meslek Adı ve Kodu

 

5411.10 - Yangın İlk Müdahale İşçisi

İstenen İşgücü Sayısı

 

2

Kura Tarih ve Saati

 

-

 

KURAYA TABİ OLARAK KAMU TALEBİNDE BAŞVURANLAR LİSTESİ

Sıra No

Adı Soyadı

Baba Adı

Eğitim Durumu

1

ABDİ DURSUN

İSA

ilköğretim

2

ABDURRAHMAN GÜZELAYDIN

MUSTAFA

ilköğretim

3

ADEM ÇATAL

METİN

ilköğretim

4

AHMET ŞENEL

İBRAHİM

Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

5

ALİ FUATEFE

RAMAZAN

ilköğretim

6

ALİ RIZA GÜZELAYDIN

MUSTAFA

ilköğretim

7

ARİF GÜNAY

İBRAHİM

Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

8

BAYRAM DAL

SABRİ

ilköğretim

9

BAYRAM KAYIKÇI

ALİ OSMAN

ilköğretim

10

BEKİR DEMİRÖZ

ŞABAN

ilköğretim

11

BURAK YURTSEVEN

ÖMER

Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

12

CEMİL CEM KARAMAN

CELAL

ilköğretim

13

DURSUN MADEN

SALİH

ilköğretim

14

EBUBEKİR ÖZCAN

YAŞAR

ilköğretim

15

FAHRETTİN KOÇAKOĞLU

MEHMET

Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

16

FATİH GÖKKAYA

MEHMET

ilköğretim

 

18

GÜLFİDAN ALAN

İSA

Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

19

HABİL ER

KEMAL

ilköğretim

20

HAMDİ TOPAL

SAMİ

ilköğretim

21

HASAN TEKBIYIK

ŞÜKRÜ

ilköğretim

22

HATİP ÖZTÜRK

AHMET

ilköğretim

23

HÜSEYİN BAŞ

ŞAKİR

Önlisans

24

KAMİL SELÇUK

ŞABAN

ilköğretim

25

KEMALALİ GÜLER

İBRAHİM

Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

26

MEHMET KARABOĞA

AHMET

ilköğretim

27

MEHMET KILIÇARSLAN

MUSTAFA

ilköğretim

28

MURAT ERDOĞAN

SABRİ

ilköğretim

29

MUSTAFACELİL

NAZMİ

ilköğretim

30

MUSTAFA GÖKÇEBAŞ

MEHMET

ilköğretim

31

MUSTAFA KEMAL ÇALKAN

HARUN

Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

32

MUZAFFER GÖKÇE

CELAL

ilköğretim

33

NECATİ YURTSEVEN

YUSUF

Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

34

RAMAZAN DUYMAZ

ALİ ŞÜKRÜ

ilköğretim

35

RAMAZAN KARADEMİR

BESİMİ

ilköğretim

36

RAMAZAN PEKMEZCİ

İSMAİL

ilköğretim

37

RECEB KELEŞ

MURAT

ilköğretim

38

RECEPYEŞİLOĞLU

SAMİ

ilköğretim

39

RESÜL ÇUKADAR

İSMAİL

Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

40

SEVGİ OKTAY

RAMAZAN

Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

41

SEZAİ ÖZLÜ

ÖMER

ilköğretim

42

VEYSEL BOZAL

HÜSEYİN

ilköğretim

43

YAŞAR ŞENEL

MEHMET

ilköğretim

44

YUSUF BOZKURT

HÜSEYİN

ilköğretim

 

 

 

 

 

 

Yorumlar 

 
#1 03-08-2012 17:44
ben soforluk işi arıyom bulamıyom bış iştıyom
Alıntı
 

Yorum ekle

Yorumların hukuki sorumluluğu yazan kişiye ait olup www.duragan.com.tr ve
yöneticileri sorumlu tutulamaz. www.duragan.com.tr yöneticileri gerektiğinde
yorum yazarlarının IP numaralarını ve kişisel bilgilerini yetkili makamlara verebilir.
Siteye yorum yazan ziyaretçiler bu kuralları kabul etmiş sayılırlar.